fbpx

Z wielkiego miasta

BMW 428I

Z wielkiego miasta do nas!

W Krakowie jest wiele wysokiej klasy studiów detailingowych, dlatego mocno cieszy nas fakt, że właśnie klienci z tego miasta do nas trafiają. Tym razem było to BMW Seri 4. Po wieloetapowej korekcie lakieru nałożyliśmy powłokę Ceramic Pro na każdy możliwy element samochodu, dlatego tez owe BMW teraz wygląda jakby dopiero co opuściło fabrykę! 

Ceramic Pro Strong 9H 4.0 to ekskluzywna powłoka ochronna lakieru samochodowego. Wzbogacona formuła 4.0 jest jeszcze bardziej odporna na zarysowania, surowe warunki atmosferyczne i agresywną chemię. Dzięki rewelacyjnym właściwościom hydrofobowym doskonale odpycha brud. Zachowuje piękny połysk i wydobywa z lakieru głębię koloru.

Ceramiczna powłoka ochronna utrzymuje się na lakierze 3 do 5 lat. Produkt może być nanoszony na wszystkich elementach lakierowanych.

Powłoka została poddana niezależnym testom przez światowego lidera SGS Instytut badań i certyfikatów gdzie Ceramic Pro otrzymał najwyższe wyniki w każdym z testów wyznaczając w ten sposób najskuteczniejszą możliwą ochronę.

Chcesz aby twój samochód znów wyglądał jak nowy?

Podobne prace

Porsche Panamera GTS

Porsche Cayenne GTS

Jaguar