fbpx

samochód to twoja wizytówka

DD Auto detailing

Z pasji do detailingu

DD Auto Spa

Auto Spa Bochnia DD Car Detailing to firma która powstała z pasji do pielęgnacji samochodów i osiągania perfekcji w profesjonalnej kosmetyce i renowacji pojazdów. Firma została założona w 2013 roku przez Dawida Szydłowskiego - specjalistę i pasjonata motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Załoga z powodzeniem zakończyła liczne szkolenia i kursy, które pozwalają należycie zadbać o Państwa samochód. Każde auto traktujemy indywidualnie i choć uważamy że perfekcja nie istnieje to z wielką pasją chcemy do niej jak najmocniej dążyć!

NIedościgniony lidze wsród powłok

Ceramic pro

Ceramic Pro Strong 9H to aktualnie w branży detailingowej najdoskonalsze powłoki zabezpieczające lakier. Żaden inny specyfik nie może równać się z powłokami Ceramic Pro, które zapewniają nieskazitelny, lustrzany blask, wydobywają głębię koloru oraz zabezpieczają powłokę lakierniczą przed zarysowaniami i zanieczyszczeniami. Dzięki Ceramic Pro 9H lakier staje się odporny na agresywną chemię, promienie UV, a także wszelakie czynniki atmosferyczne, np. kwaśne deszcze. Przejawia ponadto właściwości hydrofobowe.

ZABEZPIECZENIE NA KTÓRE MOŻESZ LICZYĆ

Folie PPF

Folie PPF to niewidoczne gołym okiem, najbardziej zaawansowane rozwiązanie mające na celu ochronę lakieru i innych elementów pojazdu przed odpryskami, zarysowaniami i blaknięciem. Właściwości takie jak samoregeneracja i hydrofobowość ułatwiają codzienne utrzymywanie czystości oraz zapewniają niezwykłą głębię koloru a unikalna technologia pozwala na ochronę przed promieniowaniem UV, wżerami oraz innymi uszkodzeniami lakieru. Ponadto używane przez nas folie posiadają 10 letnią gwarancję na żółknięcie czy pękanie.

Detailing krojony na miare

Wybierz pakiet idealny dla Ciebie

Dla każdego projektu przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji ,ponieważ każde auto jest inne. Podczas prac dbamy o najdrobniejsze detale, a produkty których używamy podczas realizacji należą do najlepszych na świecie. Nasze doświadczenie pozwala rozwiązać wiele trudnych i nietypowych problemów. Nie zwlekaj! Już dziś odwiedź Auto Spa Bochnia i wybierz pakiet idealny dla Twojego samochodu.
IMG_7915
pracowników
Zadowolonych klientów
Wykonanych zleceń
%
Pozytywnych opini

Nasze atuty

W wielkim skrócie

Wiedza

Jesteśmy grupą starannie przeszkolonych osób więc techniki detailingu mamy w jednym palcu.

PASJA​

Cechuje nas pasja do samochodów, dlatego też oddajemy im całe nasze serca.

Doświadczenie

Naszą sporą zaletą jest doświadczenie które nabywaliśmy przez ostanie lata.

Perfekcja

Choć uważamy że nie istnieje to w każdej realizacji bez przerwy do niej dążymy.

Elastyczność

Z łatwością potrafimy dopasować odpowiednią usługę do potrzeb każdego klienta.

Ceramic Pro Polska

Należymy do elitarnego grona licencjonowanych dystrybutorów firmy Ceramic Pro.

Nasz zespół

Poznajmy się!

Zespół Auto Spa Bochnia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, przywiązuje szczególną wagę do wysokiego standardu. Tworzymy zgrany zespół profesionalistów których cechuje m.in. ponadprzeciętna wiedza, bogate doświadczenie oraz nienaganna precyzja.
Bossu 😀 Certyfikowany aplikator Ceramic PRO oraz folii PPF

Dawid Szydłowski

Żona Boss'a

Anna Szydłowska

Stary detailer 😀 Certyfikowany aplikator Ceramic PRO

Paweł Szydłowski

Młodszy detailer, motoryzacja to jego pasja!

Dawid Kosała

Mistrz ceramiki 😀 Certyfikowany aplikator Ceramic PRO oraz folii PPF

Dawid Budek

Specjalista od klejenia folii. 12-sto letnie doświadczeniem w branży 🙂

Darek